top of page
osmanialogo.jpg
osmanialogo.jpg

Kilka słów o Osmanii, czyli o Nas

Gotujemy z pasją w oparciu o tradycyjne turecko-osmańskie przepisy z ponad 1000-letnią historią,

Döner Kebab premium 100% wołowiny spróbujesz tylko u nas i nie są to kule mocy ;)

Znajdziesz w naszym menu Falafel w prawdziwym tureckim wydaniu, smażony lub grillowany na talerzu lub we wrapie.

Gwarantujemy różnorodność na talerzu. Nasze przekąski/mezze takie jak Humus, cacik, ezme, bakłażan z jogurtem, smażone rurki z serem lub kotlety z czerwonej soczewicy przygotowywane według przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Do tego wszystkiego doświadczysz prawdziwą turecką gościnność z uśmiechem na twarzy i na talerzu.

Osmania Grill 👉🏼 The home of Grill & Mezze

Wizją wszystkich pracowników Kebab Osmania Ottoman jest niewątpliwie „najwyższy poziom obsługi klienta” i „bycie najlepszym ambasadorem kuchni tureckiej”, dostarczając „najlepszej jakości dania kebab” w Polsce.

 

Naszą misją jest oferowanie po przystępnej cenie wysokiej jakości potraw tureckich przy użyciu najświeższych składników i przypraw. Pozwalamy by świadczył o tym uśmiech zadowolenia na twarzach naszych Klientów.

 

Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości, wywodzącej się z tradycji produktów osmańskiej/tureckiej kuchni i oraz usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy zaangażowani we wspólny cel, jakim jest pokazanie słynnej na całym świecie tureckiej kultury gościnności współdziałającej z  tradycyjną staropolską gościnnością. To także podnoszenie standardów i oczekiwań branży restauracyjnej oraz tworzenie bezpiecznego i idealnego środowiska pracy. Będziemy bardzo starannie realizować nasze plany by pokazać Wam jak ważne są dla nas, zarówno w pracy jak i w domu, podstawowe wartości: szacunek, zaufanie, odpowiedzialność i tolerancja.

Co znaczy „Osmania”?

Określenie „Osmania” oznaczające „Ziemię Osmańską” lub „Imperium Osmańskie” w języku polskim używane jest przez pisarza, etnologa, orientalistę, dziennikarza, doktora nauk humanistycznych w dziedzinie historii kultury Jerzego Siemisława Łątkę. Jego głównym zainteresowaniem naukowym są procesy cywilizacyjne, w wyniku których w XX wieku nastąpiło przekształcenie Imperium Osmańskiego (Osmania) w Turcję. Dr. Łątka jest również autorem wielu książek dotyczących historii Imperium Osmańskiego.

bottom of page